| Yoคna a întrebat:

am si eu o intrebare...scuzati categoria(poate) nepotrivita de ce imi apare tot timpul eroare la jocul: metin2 freezet sau stiti la ce ora se deschide sau inchide? va rog am nevoie de ajutor multumesc

Răspuns Câştigător
| Raptor a răspuns:

GyorgyanaFluturashInoccent, ea nu vorbeste de metin2.rosau alte oficiale ci de metin2 freezet-> privat.
Nu prea ma omor cu privatele deci nu pot sti cauza exacta. Poate se lucreaza la server ceva timp si i se va da drumul in curand. Sau s-a inchis definitiv. Daca mergi la ei pe forum poate aflii problema

1 răspuns:
| xGyAx a răspuns:

Buna ioana! eu joc de 2 ani metin2 si stiu destul de multe.in legatura cu intrebarea ta...Iti spune asa numai MIERCUREA(din cate stiu eu)de la ora 11:00-13:00 pentru ca se fac verificari pe cont! Daca ti se mai intampla inseamna ca nnu ti l-ai instalat tu bine.SUCCES