| irimiemarius a întrebat:

Am si eu o problema cu Metin2 uk. L-am descarcat de pe site-ul oficial l-am instalat si cand sa intru in joc se incarca patch-ul ii dau stare game imi apare hack shieldul jos se incarca si el dar imi deschide fereastra de joc astept si ore intregi dar nu se deschide! Va rog ajutati-ma daca aveti ceva solutii pentru rezolvarea problemei. Mersi.

1 răspuns:
| XPraFF a răspuns:

Poate nu l-ai instalat corect, sau ai probleme cu redarea imaginii... Nu sunt specialist dar trebuie sa fie ceva! Vezi, mai reinstaleaza-l odata!