| alexdinunou a întrebat:

Am si eu o problema cu rezolutia. Cand ma joc jocuri imi arata doar pe jumatate de ecran. puteti va rog sa ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| Allinn a răspuns:

Intri la setari / optiuni si cauta la rezolutie.
Sau daca iti arata un buton Restore Down / Up apasa pe el ( este cel de langa X )
Sper ca te-am ajutat!
Fundaa? happy

1 răspuns:
| Negative a răspuns:

Incearca modificarea rezolutiei jocurilor sau modificarea rezolutiei pe desktop, daca nici una nu merge verifica frecventa monitorului in joc, sa nu fie depasita. Daca nici asta nu merge, ai niste butoane pe monitor? Daca da, apasa-l pe cel cu auto image adjustment.