| roxanaramona a întrebat:

Buna am si eu o problema mi-am modificat niste poze prin photoshop si nu ma lasa sa le vad tot timpul trebuie sa dau clik dreapta sa aleg programu etc as vrea daca stiti cum pot sa le fac sa ramana setate pe programul respectiv intr-adevar nu ma lasa sa bifez always use the selected program to open....etc doar sa dau ok si vad poza si nu le pot folosi la nimic decat eventul pe deskop atat

1 răspuns:
| Sihastrul a răspuns:

Clic dreapta pe o poza de care spui\properties\general, in dreptul opens with clic change\alegi aplicatia care sa deschida acest tip de fisier, bifezi always use...\ok.