| coco_2848 a întrebat:

Buna am un calculator pe care nu l-am mai folosit de ceva vreme si as vrea sa stiu cam ce jocuri ar merge pe el si ce inbunatatiri as putea face
placa video nVIDIA geforce 84000 gs
Processor AMD sempron(tm) procesor 3400+ 1.80 GHz
2GB RAM

Răspuns Câştigător
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

La îmbunătățiri nu ma pricep dar niște jocuri mai frumoase iti pot recomanda : Call of duty, call of duty unoted offensive si poti incerca si 2-ul ( asta la fps ), o serie de rpg foarte frumoasă este Ghotic 1 si 2 in special. Si daca vrei si un rts iti recomand hearts of iron 2 ( puțină răbdare si atenție ).