| eunormal a întrebat:

Buna am un ninja pe arc pe mt2 tdl imi zice cineva ce bonusuri sa pun sa fie bun la duel

Răspuns Câştigător
| Ovydiw a răspuns:

Pe arc iti pui pietre de duel si 10% semi-om si critica/patrunzatoare
Pe coif tot Semi-om si cu otrava...
Pe papuci bratara. astea iti bagi Pv2000 si incearca sa bagi 10-15% aparare sabie/2maini depinde cu cine te bati, daca te bati cu ninja l-am bagi aparare punmal daca te bati cu ninja arc rez sageata, daca te bati cu sura rezistenta sabie si magie.
si pe armura la fel 2000Pv si cu aparare sabie...
BAfta.

1 răspuns:
| Likurici a răspuns:

Sall de obicei pe arme se pune semi-om, critica patrundere, sau dex a si nu uita de pietre, se pun de obicei anti-war, anti-sura si anti-ninja(funda)?