| Ioana222003 a întrebat:

Bună, am văzut tot mai des oameni care se joacă Pokemon Go. Am un telefon Samsung Galaxy Core Prime, cu android Lollipop. Mi-am descărcat jocul de pe Magazin Play, totul bine până când să îmi fac cont nu puteam, îmi apărea ceva să fac cont prin nu ştiu ce grup. Am auzit că alții se logau prin contul de Google. Cum îmi fac cont? FUNDA

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Silvyu_Stratulat_2000 a răspuns:

Te loghezi direct la google! Nu iti faci cont la siteul lor! laughing