| reppo2009 a întrebat:

As vrea si eu sa imi spuneti si mie niste jocuri in care trebuie sa evadezi din inchisoare sau cv jocuri Horror,, Nu vreau jocuri ONLINE.Doar sa imi dati o lista care da cea mai buna lista primeste fundita big grin si restul Vote

3 răspunsuri:
| reppo2009 explică:

Sincer am jucat un joc din seria Penumbra nu stiu cum se chema la "inceput ieseam dintr-o casa si tebuia sa merg repede prin zapada deoarece afecta playerul. apoi lu-ai o piatra si trebuia sa spargi un fel de capac... Daca sti zi-mi altu mai fain si dau funda big grin

| reppo2009 explică:

Sincer am jucat un joc din seria Penumbra nu stiu cum se chema la "inceput ieseam dintr-o casa si tebuia sa merg repede prin zapada deoarece afecta playerul. apoi lu-ai o piatra si trebuia sa spargi un fel de capac... Daca sti zi-mi altu mai fain si dau funda, tot un joc di nseria penumbra dar unu-l mai fain
big grin big grin

| TieN a răspuns:

Penumbra e un joc care iti trebuie rabadare si sa nu te speri