| taskforceozone a întrebat:

Buna astazi am inceput sa joc World of Tanks si as vrea sa intru intr-un clan, problema este ca abia am inceput sa joc deci nu ma prea pricep la chestii din astea ca intrarea in clan (nici sa cumpar tancuri nu stiu) deci daca aveti un clan poat mai mic si in cautare de recruti as aprecia daca m-ati recruta si pe mine.

2 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Joaca ceva timp sa te obisnuiesti cu jocul. Si clan e bine, unul sa fie roman.

| Rosu_Cristian_2000 a răspuns:

Ca sati cumperi e simplu dupa ce te joci faci updatiul la joc si tankurile ti le face mai puternice si trebuie sa-ti faci cont sau major de armata