| adrianionut2000 a întrebat:

Buna ati putea sa-mi ziceti niste jocuri cu memorie mai mica pentru un calculator mai slab?

2 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Depinde ce calculator ai. ca 'slab' nu e deloc precis. poate ai un calculator mai bun decat al meu, si atunci ti'as face o lista cu jocuri, dar ar fi total aiurea happy Daca imi zici mai multe, iti pot face o lista mai completa

| ruxyycriss44 a răspuns:

Depinde...deastea mai slabe sunt mai putin interesante da... sunt ok : Microvolts sau Perfect World daca vrei online