| RalucaLoveU a întrebat:

Bună :*
Azi am descărcat un server de minecraft ExtremeTeam și după ce scriu numele și dau join la server, zice 150/150 full.
Pot face să nu mai fie full?
Fundaa :*

2 răspunsuri:
| GamerulUnicat a răspuns:

Nu poti intra daca este plin dar asteapta pana se elibereaza un pic ca unii mai au probleme cateodata si priveste acolo cand iese si te bagi tu repede in locul lui ok?

| UnOmPrietenos a răspuns:

Nu poti intra pentru ca este full, pur si simplu nu ai ce sa faci...Si ti-as recomanda sa cumperi jocul, serverele crackuite si nonpremium sunt de tot...rasul.Eu sincer cumpar majoritatea jocurilor care le joc ca sa ajut developerul si pentru ca se merita! happy Bafta!