| JeffFantasy a întrebat:

Azi mai multi prieteni mi-a sugerat sa intru pe asta : http://metin2roconcursgratis.yolasite.com/
Au spus ca ei au castigat ceva acolo ...Nustiu sa incerc si eu sau nu. Astept ceva pareri de la cei care joaca Metin2ro!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu incerca deoarece acela este un site de scaming. Cere numele, parola de la cont si va primi pe email datele tale si adio cont. Sunt mii de site-uri de acest gen, toate pentru scaming insa cele mai simple sunt acestea yolasite. Recomandat ar fi sa nu intri chiar pe orice site, deoarece nu se stie cum iei virusi.

| ItzBogdanMDFK a răspuns:

E o pacaleala. Yolasite ii va trimite pe email ce ai bagat tu si iti va fura contul. Stiu asta pentru ca si eu am facut asa acum vreo 2 ani.

| ItzBogdanMDFK a răspuns:

Funda? Raspunsul meu e mai jos.

| JeffFantasy explică:

Totusi nu m-am putut abtine si am incercat....Nu s-a intamplat nimic doar am primit ceva medali de cal si cativa yang -_-