| Bogdyrur a întrebat:

Buna baieti, ce parere aveti despre Black Friday in Romania? Merita sa astept pana atunci sa imi iau un laptop sau nu? Adica am sanse sa prind ceva bun sau totul e o mare teapa? Care e experienta voastra in legatura cu aceasta "sarbatoare"?

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Nop. 99% din reducerile si promotiile de la noi sint tepe ordinare. De ce ai vrea sa iei laptop, totusi? Daca nu ai MUSAI nevoie de mobilitate, nu fa timpenia sa iti iei laptop. Pentru uz zilnic ce include si jocuri, ai o singura optiune: desktop facut frumos, cu cap, sub nici o forma timpenii de-alea gata facute gen Myria de la MG sau alea de prin Selgros sau mai stiu eu de unde.