| BiaBubulina a întrebat:

Care este codul pentru GTA San Andreas {A. O Version} cred ca Real v3, de skateboard? Dar de role? Daca nu e un cod...atunci unde le gasesc:skateboard-ul si rolele? Daca exista in joc... Scz ca nu am fost prea inteleasa dar nu stiu cum sa ma exprim pentru ca oricum eu sunt fata si nu e cam ciudat sa joc GTA si CS? thnk pentru raspunsuri si le astept kiss pup! si Funda! am zis?

Răspuns Câştigător
| X3MSHOT a răspuns:

Nu exista coduri. Dar exista mod-uri. Cauta pe Google GTA SA Skateboard mod sau ceva de genu si sigur o sa gasesti.