| anonim_4396 a întrebat:

Buna,! care imi poate explica si mie ce-i cu placa asta http://www.mediadot.ro/placi-de-baza/placa-de-baza-asroc k-890gm-pro3... la detalii acol scrie "video integrat - Da " adica? are video >integrat? nu mai am nevoie de placa video separat? si daca da,,totusi are si slot pentru o placa video separat unde sa pui nu?, in caz de vreau sa pun pe parcurs...o sa mearga sau?

1 răspuns:
| Cristiyang a răspuns:

Video Integrat inseamna ca are o placa incorporata in placa de baza si DA daca vrei poti sa bagi o placa separata de 1 GB ca aia din placa de baza are ori 512 ori 312 si da e buna placa si eu am asrock tongue FUNDA? :*