| Benyb a întrebat:

care imi zice si mie care e cea mai buna versiune de Counter Strike? As vrea sa ma apuc si eu de jucat happy.

Răspuns Câştigător
| waZZup123 a răspuns:

Mama tuturor cs-urilor este versiunea 1.6.Chiar daca este o versiune mai inapoiata si mai slaba decat global ofensive sau source 1.6 va ramane mereu cel mai bun.In plus ai benefici..pe aceasta versiune nu se cer multe. poti juca linisit cu pingul scazut fara sacadari si alte probleme spre deosebire de celelalte.Joc cs de 8 ani si le cam cunosc pe toate si dupa mine.1.6 va ramane cea mai buna. FUnda?happy

2 răspunsuri:
| JusticeForCraiova a răspuns:

Salut.
Cs 1.6
Cs Source
Cs Globall Offensive

Dar ceea mai buna ramane cs 1.6

| Sebastian199923 a răspuns:

Sall! Cel mai buna versiune de cs este cs1.6.Funda!