| amuitat a întrebat:

Buna,care stie un joc cu curse de masini in 2 playeri adica sa jucam amandoi pe acelasi calculator si sa se imparta ecranu in 2 parti dar si fie fain cu maisini rapide harti faine etc...
Dati-mi site-ul sau scrieti aici jocul.
Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este jocul ala Nascar vechi! Nu are cea mai buna grafica dar este foarte tare! Ma jucam foarte mult cu prietenii cand eram mic!

1 răspuns:
| MeineHausafgaben a răspuns:

Life For Speed este un joc Multiplayer, sau, un joc cum vrei tu mai este si NFS Most Wanted etc.