| LittleMonsterXD a întrebat:

caut metin2 privat pvp fara modati si chestii de genul acesta? Privatul trebuie sa fie deschid 24/24h.

Cel mai bun raspuns primeste fundita

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Buna
Cel mai bun dupa parere mea http://www.metin2run.ro/
Metin2Run.

3 răspunsuri:
| OvyCrazBoy a răspuns:

Http://www.metin2drx.mt2.ro poftim! Sper ca te-am ajutat si mai sper si ca o sa iti placa server-ul! Fundita!:X

| LittleMonsterXD explică:

Aceste private pe care mi l-eati dat sunt Pvm nu PvP cum am cerut, dar tot o sa dau fundita happy

| LittleMonsterXD explică:

Aceste private care mi le-ati dat sunt Pvm nu PvP cum am cerut, dar o sa dau fundita si asa happy