| dandanielflorin a întrebat:

Buna ce jocuri imi merge pe unitatea mea cu piesele ce le am,placa de baza, asrock 1800m, Procesor 2400 dual,hard 500, rami,4gb,placa video 4 gb 128 biti?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Foarte multe dar cele noi nu!
Nu-ti fac o lista, vrei sa stii daca iti merge un joc pune-l aici si iti voi spune, apropo mai conteaza si marca placii video...

| dandanielflorin explică (pentru lpavel):

Gta 4 sau gta 5.

| lpavel a răspuns (pentru dandanielflorin):

Gta 4 = da! 5 NU!

| dandanielflorin explică (pentru lpavel):

Mortal Kombat 9 imi merge frate?

| lpavel a răspuns (pentru dandanielflorin):

Da! O sa mearga Mortal Combat 9!

| dandanielflorin explică (pentru lpavel):

Am vazut la cerinte sistem ca cere i5 nu se intampla nimica cu procesoru nu se arde, ca asa am auzit ca daca e un joc mai mare ca pc se arde procesoru!

| lpavel a răspuns (pentru dandanielflorin):

NU, nu se arde! Cand se incalzeste procesorul sau placa video prea tare atunci pur si simplu se blocheaza jocul sau face restart pc-ul!

8 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Ce placa video ai? Model?

| dandanielflorin explică:

GTA 4 sau 5,