| avaaaalon a întrebat:

Ce jocuri mai stiti? In afr de BabyLuv, Imvu, Metin2, Travian, MissBimbo, StarDoll, LadyPopular.etchappy mersi a da si funda cel mai bun. dar as prefera daca se poathe jocuri online.care poti sa te inregistrezi.GEN:Travian,MissBimbo,StarDoll,LadyPopular. ca? Ms mult a da:X.sa nu credeti ceva. daca imi raspundeti cel mai bine:FUNDA SI VOThappy. mersi:*

Răspuns Câştigător
| rooney a răspuns:

Gladiatus,4story, ourworld,triburile normal si speed,ikariam, bitefight,ogame,tanoth,thewest,kingsage,battleknight,epic duel, MagicWoW, Gamez AION, Battlemu. sper sa te fi ajutat dai fundita plz

3 răspunsuri:
| avaaaalon explică:

Ms:X.chiar sunt misto

| rooney a răspuns:

Eu ma joc mai mult gladiatus, triburile speed si metin

| bianca5242452727 a răspuns:

Wooz world, lady popular, star doll, farmerama, zoo mumba,