| anonim_4396 a întrebat:

Cei care stii jocul Top Eleven Football Manager imi puteti spune un hack care sa mearga din prima si care nu da probleme cand il downladezi(exemplu sa ai ceva pe telefon ca sa te lase sal downladezi) va rog dau Funda!

2 răspunsuri:
| alex95prettyboy a răspuns:

Salut, sunt Ionut, sunt homosexual, caut sufletul pereche, cautati-ma la 0740517706 ... id: johnnyaarons@yahoo.com (ROG SERIOZITATE MAXIMA, SUNT SENSIBIL)

| Neymar1 a răspuns:

Nu fol hakuri auzi mane. am si ue o problema cu Top eleven sti mi se incarca 100% dupa, vine Facebook Login, Loading Club data la mine se incarca doar facebook login si se blocheaza nu se mai incarca loadin club data am lasat odata pc aprins toata noaptea si tot facebook login stateacrying care sti ce sa fac