| bloonduta a întrebat:

Cei care va jucati Assassin's Creed stiti daca o sa mai apara si Assassin's Creed IV?

4 răspunsuri:
| robijam a răspuns:

Matt Turner a spus presei ca prin 2014 deci mai e timp big grin.

| Speed99 a răspuns:

Deabea a aparut Assassin Creed III si tu vrei pe IV rolling on the floor
Se vede ca esti blonda rolling on the floor

| uNNN1k0lL a răspuns:

Buna! Da cred dar nu acum, că nu-i aşa uşor să faci un joc sau o versiune a unui anumit joc!
Bye!

| DjQwesst a răspuns:

Abia acum cateva luni a aparut assassin's creed 3. poate peste un an sau un an si jumatate