| 93Anna93 a întrebat:

Cine imi poate scrie si mie o lista cu jocuri compatibile cu windows 7? Nu vreau jocuri violetente pentru ca sunt totusi fata big grin. Dau funda cui imi spune niste jocuri calumea!

Răspuns Câştigător
| username a răspuns:

Toate jocurile sunt compatibile cu windows 7, pana si alea din '90.
SIMS 1,2, 3, alea de farmville.
Acum depinde ce intelegi tu prin jocuri violente. Daca te referi la cele "cu impuscaturi", alea nu-s violente, e ceva normal sa curga sange daca esti impuscat/taiat.