| LyaLiana a întrebat:

Buna
Cine joaca it girl pe facebook?
Am nevoie de mai multi prieteni la joc pentru ca vreau un prieten si daca am mai multi prieteni pot sa ma duc si in niste magazine la care trebuie sa ai MULTI prieteni...
va rog mult raspuns urgent

si daca va jucati pe joc lasati adresa de fb sa va dau cerere

funda big grin

Multumesc :*

6 răspunsuri:
| B3happy a răspuns:

Buna, Lya! Eu sunt un mare fan al jocului It Girl pe facebook... uite, aici ai adresa mea:* http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100001356991603 Cand intri pe facebook si ma vezi pe chat baga-ma in seama putin. daca vrei o sa te adaug in 2 grupuri super tari cu It Girl:* Pwp! Paaa!

| Aliiinutzatha a răspuns:

Cristyna love cautamah

| MonyLoveBadBoy91 a răspuns:

Salut eu joc ma gasesti la mona bontas vezi ca nu profilul ala in care am caciula alba intru mai este unul cu o poza deaaia tip veche

| MihuTza_3388 a răspuns:

Ionescu Mihaela Maria... pentru prieteni pe it girl :*:*:*