| AurashutzuDragutzu a întrebat:

Buna!
Cine ma ajuta sa fac un server de metin2 Pvp-Pvm?
Sau cine imi face?
As dori fara hamachi daca se poate. dar merge si cu hamachi.
Daca vom deschide serverul... cel care m-a ajutat, normal ca v-a primi Game Master, sau chiar GameAdmin..cine stie, deci astept contact la id de messenger: aurash_pachurash@yahoo.com

5 răspunsuri:
| AurashutzuDragutzu explică:

Eu am spus sa ma ajute cineva..nu sa imi dea site..ca ala il stiu de mult laughing)

| Joe_Mary_1995 a răspuns:

Mihai_Marius_1997 ia id meu de mes sa vb cv:uitel:j3an.mary15

| wmasterz a răspuns:

CREEZ SERVERE METIN2 ( PVP/PVM) / COUNTER STRIKE 1.6 (orice mod: zm, surf, dr... etc) / LEFT4DEAD 1 & 2 / SA-MP (RPG, STUNT, Altele. ) GRATIS! ADD YM: a. wmasterz@yahoo.com

| Mihai_Marius_1997 a răspuns:

Ba frate nu stie mai nimeni sa faca un sv de metin2 daca vrei eu doar te ajut cu nume la arme la chesti din astea dar altfel nu pot s apropo daca e sa mearga trebuie sigur priemsc post GM ok?

| Taralunga_Danut_1980 a răspuns:

Te Ajut Eu!