| Flori_Alex_1997_Pz7k a întrebat:

Buna cine ma poate ajuta si pe mine jocurile online pot fi jucate cu mai multe persoane odata?

3 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

Da... Exista jocuri online:
- pentru o persoana
- pentru mai multe / de pe acelasi pc
- pentru mai multe / conectati prin internet /lan
Ai o lista cu mai multe aici:
http://tia4all.wikiforum.ro/f7-jocuri-browser

| Sellak a răspuns:

Da, poti sa joci cu persoane din toate lumea.Ex de jocuri:Counter Strike, World of Warcraft, Metin2, Call of Duty etc.Ele se numesc si MMORPG(Massively multiplayer online role-playing game). Sper ca te-am ajutat.

| Toxic0 a răspuns:

Da, adica multiplayer, cauta pe google games multyplayers... Sper ca te-am ajutat... Sall! happy big grin tongue