| veronik2010 a întrebat:

Buna cine sa zoaca minecraft? eu m-am jucatsad acum nu mai imi merge siteul si jocul nu stiu ce nu merge...cand pun pe site se incarca putin si dupa nu mai face nimicsad cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| ImpotrivaSistemului a răspuns:

Pai minecraft foloseste java. deci cel mai probabil din cauza la java nu functioneazahappy

5 răspunsuri:
| luc a răspuns:

Java nu trebuie pornit de tine, ea se porneste automat.
daca mai vrei detalii uite id meu de mes:lucysrl@yahoo.com

| ピンク a răspuns:

Scz, dar vroiam sa iti spun ca mi-ai dat acum cateva zile un cont dar nu stiu de la ce este. De la ourworld sau de la metin2 si de la care metin. ca la metin imi zice nume sau parola gresita si la tim si la fun, iar la ourworld stii ca imi trebuie emailul, deci... Sper ca intelegi, iar daca nu raspunzi te voi raporta

Răspuns utilizator avertizat
| veronik2010 explică:

Cine zice primul primeste funda si puncte pls raspuns!crying

| veronik2010 explică:

Cum sa pornesc java?