| deea_2716 a întrebat:

Cine stie cum pot face si eu credite pe imvu?

1 răspuns:
| baNutzZu a răspuns:

1.du-te pe google:earn credits
2.Cand ai ajus pe pagina dai la resend email si dupa vezi daca ai primit un mail sau vezi la spam --->primesti 500 cr
3.Install toolbar --->dai intall si vei primi 1000 cr.
4.Like imvu---> doar un singur click pe,, like imvu'' si primesti 500 cr
5.Manage your coupons--->click pe generate coupon code si daca ai noroc primesti 1000 cr.
6.click la myYearbook dupa fa-ti un cont sau logheaza-te cu contul de pe facebook iti va aparea o casuta care se va incarca, iesi si dupa iar intrii pe,, Register for a login to myYearbook'' si vei primi 500 cr.
Sper ca te-am ajutat