| Andrey_Buibas_1994 a întrebat:

Buna cum deschizi lada unuia pe sv de minecraft adica chestul sau cum ii ajutati-ma?

3 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Depinde pe ce server esti. Pe unele servere chesturile, furnalele, etc. se fac private direct cand sunt puse, pealtele trebuie sa pui o comanda sa le faca private, si pe altele nu se pot face private. Funda?

| Andrey_Buibas_1994 explică (pentru YoChriss):

Cu comanda ii da cum deschid a lui alti

| YoChriss a răspuns (pentru Andrey_Buibas_1994):

M-am chinuit sa inteleg ce ai scris... Nu poti sa dai nici-o comanda. Cum am spus mai sus, depinde de plugin-urile serverului.