| SwettyCat a întrebat:

Cum pot sterge o etichetarea de la o poza de amea? funda... dar repede

5 răspunsuri:
| TurcoaicaTa a răspuns:

Te duci la poza te uiti la cei pe care iai etichetat si daca vrei sa stergi, dai la numele persoanei care vrei sa o stergi si dai sterge etichetarea. Sper ca te-am ajutat.

| korynna_4355 a răspuns:

Te duci unde este poza publicata si sub poza vezi ca scrie descara si mai multe si apesi pe "raporteaza/elimina eticheta" si gata.

| SwettyCat explică (pentru korynna_4355):

Nuuu scrie!

| SwettyCat explică (pentru korynna_4355):

La mine scrie asa::Album:20 decembrie 2011 · 1 din 2
Distribuit la:
Prietenii prietenilor (modifică)
Etichetează această fotografie
Adaugă locaţia
Descarcă
Adaugă ca fotografie de profil
Şterge această fotografie

si atat si e poza meaa

| korynna_4355 a răspuns (pentru SwettyCat):

Daca e poza ta vezi ca sub poza trebuie sa fie numele tau si langa un x si apesi pe el ca sa elimini eticheta.