| jumber a întrebat:

Bunabig grin.As vrea sa stiu niste setari la cs cum sa dau mai usor hs si sa joc mai binebig grin

Răspuns Câştigător
| MihaitAngel a răspuns:

Salut, in primul rand nu merge cu setari, cine zice ca are setari are cfg cu aim sau wall (depinde de jucator si daca are steam ) o solutie ar fi Cfg si alta sa iti cumperi steamwinking, sper ca ti-am fost de ajutor Multa Baftawinking

1 răspuns:
| Radu_2446 a răspuns:

Default cel mai bun
Cs.TheXtremE.Ro avem nevoie de admini + staff forum te ajutam si pe forum cu orice