| Root4004 a întrebat:

Dau iteme pe Metin2 Steel bune pe iteme Metin2 Ro.
Dau diferite iteme in special : Lama Zin +9 bns PVP Perfecte cu pietre PVP; Rinata +9 PVM pm 20; Pose/King2/Furtuna Sura pietrata si accesorii epice (Scut 590 def. Coif Papuci Colier Cercei si inca ceva) si perle. Nu cer iteme scumpe pe ro...
Contact me : nathaniel_dragusinmaster@yahoo.com sau coment aici. Cine vrea?

1 răspuns:
| Shad9wWar a răspuns:

Te-ai saturat de serverele care sa se inchida repede? Vrei sa joci pe un server PVM easy si sa te distrezi? Hai si tu pe www.metin2local.ga si demonstreaza ca tu esti cel mai bun!