| SonicTheHedgehog a întrebat:

De ce imi merg unele jocuri in lag? Am Windows 7 ultimate 32-bit.

procesorul : Intel(R) Pentium(R) Dual CPU T2370 @ 1.73 GHz Performance rated at 2.55 GHz.

2.00 GB RAM

Mobile Intel(R) 965 Express Chipset Family

Video RAM 359.0 MB

Dedicated video RAM 64 MB

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai nu ai o placa video dedicata pentru jocuri! Incearca si fa un update la Mobile Intel(R) 965 Express Chipset Family, instaleaza cel mai nou driver pentru ea.

| nurckye a răspuns:

1. Nu-ti merg "in lag". Lagul e altceva, o problema de retea. Tu te referi la un fps mic.
2. Ai fps mic pentru ca rabla de computer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cauza placii video este integrata si nu faci nimic cu ea in jocuri. Si apropo nu ai lag ai fps mic