| marisaaellena a întrebat:

Buna, de ceva luni 4-5 pozele de pe snapchat de la only me nu imi mai apar, imi apar doar ca s-ar incarca, dar eu cand apas pe ele imi arata negru. Aveti idee cum pot rezolva? Am o groaza de poze de cativa ani buni, am dat update, am dezinstalat si instalat inapoi aplicatia mai mult de atat ce pot face?

1 răspuns:
| Garni28 a răspuns:

Snapchat are noi reguli. Din pacate nu mai ai ce sa faci. Acum ceva timp ai dat click ca accepti noua lor politica, deci ai fost avertizata cum s-ar spune, dar de obicei nu suntem atenti la ce acceptam acolo. Poate ai noroc sa mai apara si le salvezi atunci.