| vsimon67 a întrebat:

Buna!

De curand am decis sa fac din nou un server privat de metin2.Pentru a-l aduce in culmile gloriei si publicitate etc.M-am gandit sa caut o echipa care sa ma ajute cu el.Caut oameni care se pricep in creearea de pag web,intretinerea,modernizarea si altele, in server file, oameni creativi pentru iteme si mape si oameni care se pricep cu server file, in programare.
La inceput serverul va fi tinut 12/24 pana ce reusim sa il facem apoi voi cumpara un dedicat si va fi 24/24.
Astept parerii si idurile voastre!
Salariu lunar!
Multumesc!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Blonda00 a răspuns:

Heii eu stiu sa fac publicitate. mai faci sv? daca da contacteaza-ma la andresa mea: loredana_regina_ta@yahoo.com (adresa e putin mai cu fite ) laughing. dar nu conteaza

| gGrigore a răspuns:

Sal,as face si eu publicitate.
yaahoo:originalmd1
skype:grigore878