| Grove92 a întrebat:

Buna!
De curand mi-am instalat GTA IV cand iau curbe cu masina sau ma duc in stanga sau in dreapa sacadeaza!
Am placa video nVidia GeForce 8600GTX 3 GB RAM DDR3 si procesor Intel Core 2 Duo de 2, 93GHz
Ce tebuie sa fac sa nu mai sacadeze sa adaug RAM sau...ce?
Multumesc anticipat1

Răspuns Câştigător
| DuDDy24 a răspuns:

GTA IV e foarte prost optimizat, nu prea vrea sa ruleze ok fara un quad core.
Ai ram suficient pentru jocul asta, dar o placa video mai buna te-ar ajuta, de ex un gt640winking

2 răspunsuri:
| anonimguy3 a răspuns:

O placa video noua, una macar din seria 200 de la nVIDIA, zic macar din seria 200 pentru ca eu am un gt 220 1gb si il joc in high cu 35+ fps.

| вσмвση3ℓ a răspuns:

Incearca sa umbli la setari si sa dai, low ca normal e pe high... Si vezi dp happy