| MariaPGabriela a întrebat:

De dimineata m-am jucat minecraft si mergea perfect, dar acum,cand ii dau drumul, imi apare scrisul "MINECRAFT", apoi dispare si nu imi intra in joc...(am windows 7). Am incercat sa il reinstalez si se intampla acelasi lucru. Stie cineva ce pot face?

Răspuns Câştigător
| bogdanme889 a răspuns:

Salut! Ar putea fii mai multe motive! 1. S-ar putea să ai un virus care să atace Mincraftul.
2.Trebuie să instalezi altă versiune a jocului
3.Probabil ai luat minecraftul free pentru câteva zile care a expirat, încearcă să cumperi Minecraftul de pe siteul official.

Şi am o sugestie, încearcă să instalezi un windows bun.

Funda?