| MrZbyy a întrebat:

De o luna ma joc pe jocul "transformice" si nu stiu cum se iau fraises! Va rog sa-mi spuneti cat mai repede!

17 răspunsuri:
| DiCaprio66 a răspuns:

Salut. Capsunile se pot obtine doar prin Paypal, Master Card si asa mai departe. Poti cumpara si cu telefonul, s-a introdus si in Romania, plata prin telefon. Cele gratis s-au dus de foarte mult timp. Era o sala acum ceva vreme : 286637850, dar acum nu mai functioneaza din pacate. Se mai dau capsuni la eventul de Craciun, dar asta se va intampla bineinteles de Craciun. Cel putin asa a fost anul trecut. Sper ca te-am ajutat. BAFTA!

| antoniacioco a răspuns (pentru DiCaprio66):

Tu cum faci sa primesti capsuni te rogg imi zici
?happy

| NixonRed a răspuns:

Poti lua 20 de capsuni dupa ce faci tutorialul si mai stiam ca iti mai dau uneori la un fel de event daca stai pe server mult poti primi

| Birsan_Ana-Maria_1966 a răspuns (pentru NixonRed):

Mie nu imi da fraises cand imi fac contul, si nu iti da fraises nici la event sad

| Qphantom a răspuns:

Hey, hey.Si eu de asemenea joc transformice.Din pacate le poti cumpara cu bani sau le poti primi cu ajutorul unor evenimente.
Dar exista si alte servere tfm.Ca Heromice, Firstmice, Godofmice, Micemassive si Yoyomice.Aici primesti capsuni si branza din start! ^.^
Vad ca ai postat asta acum 2 ani.Presimt ca deja stii de aceste servare! XD

| PataCosmina a răspuns:

Pe http://www.ledformice.com/ castigi foarte usor! Si e foarte asemanator cu tranformice! (funda?)

| PanadesoimTransformice a răspuns:

Singura metodă de a obține fraises este să le cumperi cu bani reali.

Probabil, ai auzit de „hack". Îți recomand să nu încerci asta, riști ban permanent.

Dacă vrei să cumperi fraises, întreabă orice helper în Transformice.

Exemplu : Magicalorb, Vamprett, Rotherdal, Mataploata, Smgn, Zozzole

| alexandraelena20011 a răspuns:

Buna,eu stiu ca trebuie sa trimiti sms la 1339 cu textul PASS si iti da un cod pe care il bagi in tfm.Atentie codul corect incepe cu litera M

| Pikachu07 a răspuns:

CĂPŞUNI GRATIS ---> www.fraises-tfm.tk

| Andrei_Denis_1994_foRh a răspuns:

Capsunile le primesti de Valentine's Day (Ziua indragostitilor) trebuie sa iti daruiasca cineva capsuni daca vrea! happy big grin tongue O.o

| OnlyKiiba a răspuns:

Nume : Kiibutza
Parola : supranatural

Have fun ^.^

| a1l1e1x a răspuns:

Name:saramariaaa pass:saramaria1

| Sarbu_Oana_1998 a răspuns:

Mam mirat ca tfm mai usor isi cumpara fraises cu Hack sau SmS cu tet pass

| DIstrugatoruklbido a răspuns:

Pai din cate stiu eu exista un room care poti face capsuni acest room este:/room 286637850, -384 si pe el poti face capsuni ceo FUNDA trg!

| Andrei_Denis_1994_foRh a răspuns (pentru DIstrugatoruklbido):

Nu merge asta nu e binewinking

| Andrei_Denis_1994_foRh a răspuns (pentru DIstrugatoruklbido):

Pai cel mai simplu trebuie sa trimiti Sms cu textul PASS cu litere mari si primesti un cod daca vrei capsuni imi dai mie codul pe privat si iti activez capsuni si imi spui numele al tau la Transformicewinking cam atat tot. fundita! sad nu am niciuna

| puyaalex a răspuns (pentru Andrei_Denis_1994_foRh):

Nume:Fcbrasov
Pass:alin1234567890 are 23456 fraises!