| RauL8229 a întrebat:

De unde pot lua cod pentru cont premium de minecraft? Inafara de G2A pentru ca acolo imi da cont, nu cod.

Răspuns Câştigător
| S8N a răspuns:

Poti, evident, de pe minecraft.net sau sunt in unele magazine carduri pe care le poti cumpara, razuiesti pe spate si ai un cod care poti sa il folosesti. (Ai grija sa razuiesti cu grija, eu aproape mi-am stricat codul grabindu-ma.) Dar nu vad problema cu faptul ca iti da un cont. Poti sa faci username change la fiecare 30 de zile daca aia era problema.

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Încearcă pe kinguin. Uite aici site-ul: http://www.kinguin.net/