| 7Raluca7 a întrebat:

De vreo luna am instalat Mozilla Firefox.si dupa o saptamana dupa ce l-am instalat am intrat pe facebook si cand am dat parola si id ma duce pe o pagina cu mesajul "Conexiune nesigura"sad si nu pot sa intru decat daca urmez o suta de pasi. Help me!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Conexiunea nu este sigura - FIREFOX - A? i cerut ca Firefox sa se conecteze în mod securizat la www.nume.com, dar nu se poate confirma securitatea conexiunii dumneavoastra. REZOLVARE: -> Verifica data si ora de la PC(sunt in urma) si apoi da click pe inteleg riscurile. (regleaza ora - windows-ul nu are nimic) Bafta!

1 răspuns:
| FlaviElena a răspuns:

Poate a aflat cineva de contul tau si a schimbat parola