| anonim_4396 a întrebat:

Buna Deci am sters niste persoane din lista de messenger asa: am dat click dreapta pe acea persoana apoi delete si apoi yes, iar acum tot imi apare ca sunt online acele persoane. Stiu ca nu trebuia sa procedez asa dar ce pot sa fac acum sa sterg definitiv acele persoane? Please help!

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

In jiosul listei mai este o rubrica, nu mai stiu cum se numeste, aia nu o poti sgerge, ma rog. Apesi pe ea si o deschizi: acolo gasesti contactele ''cica' sterse. Le stergi de acolo. Succes!