| AmyMeowCat a întrebat:

Deci eu sunt noua si nu stiu cum merge treaba cu funda si asa... in fine. vreau sa intreb ceva despre SIMS 3.
Ams i eu jocul acela. Downladat bine totul merge blah blah blah... TIPICA PROBLEMA: DECIZIILE. Nu stiu. Eu doresc sa imi cumpar SIMS 3 SEASON (cu anotimpuri) dar oare nu este alt SIMS 3 mai bun? Daca da ce parere aveti? (Am deja Sims 3 Supernatural, Late Night si Pets)

7 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Kudos ca ti-ai cumparat jocul si expansiunile dar nu se merita, sims 3 e distrus de proasta optimizare. Eu ma joc sims 4 si ador la nebunie cat de fin de misca, chiar daca au scos o tona de chestii din el. Iti recomand ambitions si university.

| AmyMeowCat explică (pentru EnvyU):

Am incercat o data pe Origin (Sims 4 Game Time) Sims 4 si mie chiar nu imi place...in fine...fiecare cu opiinile sale

| alliyn13 a răspuns:

Ala cu anotimpurile nu e cine stie ce, se schimba anotimpurile in oras in loc de parc adauga anumite chestii de craciun/ paste etc in functie de sezon si cateva haine/obiecte noi... supernatural are inca vreo 4 tipuri de caractere... late night nu stiu care era iar pets e si asta frumos pisici, cai, caini happysi nu stiu care e faca cu "imi cumpar " laughing nu e nevoie sa il cumperi

| AmyMeowCat explică (pentru alliyn13):

Nu cred ca ai inteles foarte bine la ce ma refer, eu AM DEJA PETS, SPUERNATURAL si LATE NIGHT dar te intreb sa imi iau ala cu anotimpuri sau altul (ex. de care sunt interesata: Into the future(ala cu vitorul) sau Paradise Island (aia cu insula aia de paradis.)) Deoarece eu CHIAR NU ma pot decide, probabil o sa imi iau ala cu anotimpuri deoarece se poate combina si cu celelalte add-ons. (animalele se joaca in zapada, la supernatural primesti o piatra cu care scimbi vreama in funcite de personaj etc.) DECI ce zici?

| AmyMeowCat explică:

BINE TOATA LUMEA! VESTE BUNA! ( pentru mine desigur BD(asta e un smiley de fata misto)^.^ ) Eu am "primit" deja Sims 3 seasons (anotimpuri) de ziua mea (de fapt l-am cumparat (tot de ziua mea tongue) din banii care ia-m primit.) iar acuma nu mai am nevoie de raspunsuri pentru intrebare. Multumesc mult de sustinere (nu chiar dar mersi oricum ^.^) laughing) PA!

| IdkDiana a răspuns:

Eu zic sa nu iti eu seasons i-ati minecraft

| AmyMeowCat explică (pentru IdkDiana):

O am deja pe lista de dorinte de ziua mea Diana, si sa stii ca am si Sims Seasons pe lista happy Dar nu cred ca le voi primi sad Si iar ajunge sa se scimbe subiectul, fiindca scrie cineva de alt joc si blah blah blah. Apropo cand mai intri pe Skype? Mi-e dor de tine si de Ela. Sper sa mai veniti pe la noi curand. Ne vedem verisoarowinking