| Anonim445zzz a întrebat:

Buna dimineata TPU! In aceasta dimineata m-am trezit cu o problema la jocul counter strike 1.6. Ieri am intrat pe diferite servere si cred ca unele mi-au facut tastele cu bind. Azi dimineata cand am intrat pe serverul pe care intru de obicei cand apasam tasta F1 ca sa imi cumpar repede arma m-a redirectionat pe acel server pe care am intrat ieri :/.Am vazut multe chestii la altii ca sa sterg din cstrike/resources gamestartup, dar eu am steam si nu gasesc folderul unde imi este salvat cs-ul. Va rog ajutati-ma! Va multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Dag_Andzei_1995 a răspuns:

Intri in cs si da-I la setari si dupa acceia da-I la la setari ale controlului, si vezi ca scrie jos clear key big grin