| Stefan_Nicolae_2000 a întrebat:

Buna dimineata tuturor! ( celor care citesc asta evident ) Stitii un metin2 privat medium-hard ( gen forgotten world 2 in trecut), care sa fie populat ( gen sa fie multe soppuri si la lv 60 sa am de unde cmpara o batalie)? Multumesc pentru timpul acordat! P s;

Răspuns Câştigător
| deeeaqq a răspuns:

Tipu' vrea ceva medium-hard ca şi vechiul forgotten, nu un ''servăr'' cu rate 1000% experienţă şi buguri la crescut.
Ehm, sper să nu te superi pe mine. -.-

1 răspuns:
| CătălinFD a răspuns:

Apuca-te de ImperialMetin2, mi se pare cel mai super server!

| deeeaqq a răspuns (pentru CătălinFD):

Tipu' vrea ceva medium-hard ca şi vechiul forgotten, nu un ''servăr'' cu rate 1000% experienţă şi buguri la crescut.
Ehm, sper să nu te superi pe mine. -.-