| qxeenbee a întrebat:

din nou si a 2-a oara pe ziua de azi laughing! Tot pentru Sweet Flirt >: Sunt la episodul 2, cum fac sa il trec? Care sunt obiectivele, si cum le pot indeplini?

Răspuns Câştigător
| ascovit a răspuns:

Hei!
Obiectivele iti vor aparea treptat la "obiectivele mele". Le gasesti in aparatamentul tau la o agenda de pe birou, sau pur si simplu dai la "obiectivele mele", tot pe langa "apartamentul meu pe acolo.
Din cate tin eu minte pentru inceput trebuie sa te plangi celor trei baieti de Amber. Ii cauti prin liceu si dupa ce te plangi lor directoare iti va sugera sa intri intr-unul din cele doua cluburi ale liceului.
Daca alegi clubul de gradinarit Ken iti va spune unde este, dupa vei avea de asezat doua flori in liceu, una in sala delegatilor si una in sala de clasa.
Daca vei alege clubul debaschet Castiel va fi cel ce iti va arata unde este, si vei avea de gasit 5 mingi pierdute. ( le vei gasi in curte, pe hol si in sala de clasa.)
Dupa Nathaniel iti va solicita ajutorul cu o cere de motivare a absentei pentru Castiel. In functie de acest obiectiv "vei alege" si cu cine vei merge la intalnitre la sfarsitul episodului.
Daca ii vei cere lui Ken sa te ajute, vei merge cu acesta la intalnire, insa iti va scade considerabil la love metru Atat cu Castiel cat si cu Nathaniel.
Daca vei insista totusi asupra lui Castiel si vei refuza ajutorul lui Ken, vei avea de ales intre a-l obliga pe Castiel sa semneze cererea sau daca il vei lasa in pace.
Daca il obligi la finalul episodului Castiel si cu Nathaniel se vor lua la bataie, iar tu va trebui sa ii iei apararea lui Nathaniel pentru a nu rata intalnirea.
Daca renunti in a-l forta pe Castiel sa semneze, va trebui sa ii iei apararea lui Castiel pentru a nu rata intalnirea.
Sper ca te-am lamurit!