| Tedi04 a întrebat:

explicati-mi si mie va rog cum sta treaba cu itemele de pe steam gen tf2 sau dota 2.cum pot sa le fac sa fie marketable sau ce fel de iteme se pot vinde.dau funda celui care explica cel mai bine!

Răspuns Câştigător
| AndreiBurlacuRobert a răspuns:

Daca sunt Marketable scrie pe undeva sub numele lor sau foarte jos in ferestra de date a item-ului, asta se aplica la ambele. Din cate stiu eu nu exista vreo metoda sa le faci marketable. In TF2 nu stiu daca se poate face trade cu iteme fara sa cumperi vreun joc de pe steam, dar la DOTA2 este necesar. Repet, poti vinde itemele pe care scrie "Marketable", daca scrie "Not Marketable" nu poti face nimic decat sa te bucuri de spatiul ocupat in inventar de acestea.

Sper ca te-am ajutat si ca am fost de folos. Bafta in continuare! happy