| bubblegumkiss a întrebat:

Buna ...imi da si me candva niste status noi va rog...big grinbig grin:dbig grin

1 răspuns:
| JustMe4ever a răspuns:

M-ajuti sa trec peste momentele grele, tu esti cel mai frumos refren din toate piesele mele.
Doar tu poţi simţi tristeţea mea la telefon.
Ti-am mai zis si-ti zic din nou, nu fur inimi, le primesc cadou.
Fiecare baiat rau pastreaza-n suflet o fata buna.
Decolteul meu te face sa ma iubesti? Nu multumesc... poti sa ma parasesti!
Nu asculta prostiile ce le spun unii. Nu uita, tu pupi gura mea nu gura lumii.
El major si ea minora.
Iti spun pentru a mia oara, fiecare zi cu tine este extrordinara.
Cand e fericita, surasul ei n-are egal.
Tine tigarea pe buze de parca ar vrea un foc. Miroase bine si ruju` pe chistoc.
Asa e si va fi mereu, o fata buna langa un baiat rau.
Am plecat departe, in tari de lume uita-te, in tara iubirii pe continentul indragostitilor si in galaxia inimii tale, dar din pacate tu erai pe planeta altcuiva!
Si dac-ai fi un drog te-as trage pe nas si umbra de mi-ai fi te-as urmari la pas.
Esti pericol de frumos =pe~!
Tu crezi ca te crezi in stare, da` esti departe. lasa

Sh orice as face eu. dupa mine esti mereu:X

Daca traiesti dupa ideea ca nu suntem perfecti, atunci prietena ta cea mai buna e c*rva, tu ce astepti?

Vrei o solutie? Simplu. pleaca! [ Da ] Altii sunt deja acolo, hai incearca [ Pa ]

Ai fost un prost, nu trebuia sa o visezi, trebuia sa o iubesti!

Poate... ai gheata la inima, sau gheata in pahar, da` recunoaste, ca ce vezi, te ingheata iar!

Daca ai nevoie de mine, numai sunt aici...

Spui ca e o copila si ca nu`ti place asa, dar asa cum e, ea ti-a furat inima!

Poti sa apartii oricui, nu e treaba mea

E prima oara cand se-ntampla-asa ceva. Dintr-o simpla prostie ai ajuns la inima mea.

Inca ma gandesc cum ma faceai sa te doresc.Acum nu stiu ce sa fac, Sa te iubesc sau sa te urasc?

Esti boboaca si vei fi aici pentru4 ani in acest oras
Sperand ca unul dintre absolventi sa se uite la tine si sa-ti spuna ca nu te-a mai vazut inainte:X:X:X

Ptr ca atunci cand ai 16 ani si cineva iti va spune ca te iubeste
Tu il vei crede

Oh, ce rusine, ce sfarsit mohorat dat unei zile perfecte

? La început mai mult ca sigur pare perfect. Spre final posibil totu' sa-ti para defect! Sunt doar emotii,,,

? N-are rost sa ma mai minti frumos. Stii ca totul are un cost. Tu vei fi mereu un top model de exemplu' prost...

nchide usa. Pune lantu. De azi nu mai vin acasa. N-am chef ca sa ne certam asa ca lasa!

Faze din astea sa i le faci lu' mata! : )

aaaaa! mi-e leneee.

A doua oara n-o mai fac! Mi-am bagat mintile în cap. Si-mi pare rauuuuuuuuuuuuu!

Ah. nu mai conteaza. Oricum se duce dracu' tot! C'est ma facute! » Inocenta mi se fura! » Plecata!

u ma judeca. dar eu mereu caut alt-ceva! » Deja mi-e mai bine! Îti multumesc ca existi! Te iubesc

The story must be continued. ASA CUM VREAU EU! [

Sunt milioane de ganduri care ma bantuie acum. Acum dupa o zi grea in care nu credeam ca ma vei dezamagi. Nu sunt suparata, sunt dezamagita.

Ne prefacem ca totul e perfect dar aparentele înseala!

Daca nu acum cu tine atunci NICIODATA!

Da normal! Dezamagirea si.a facut prezenta la un momendat!

Te`a durut cand mi-ai dat ultimul sarut?

Mi.e dor de ceea ce iubeam.sau cel putin asa credeam!

Daca ai 14 ani. esti bortzoasa. Nu fi stupida! Convinge`o pe ma`ta ca te-a nascut gravida`.;;].

Asa prieteni s tot ai` D?`? e sa? e? l?!

Vantul`poarta parfumul tau spre mine`. Aj vrea sa te poarte pe tine! •

• Mi`e dor de scumpetea meeeaa` •

Imi place ca esti unic.Imi place ca esti aparte.Imi place ca te simt aproape chiar daca esti departe.`

•Tot Ce e Bun în viata e Ori ilegal.Ori imoral.Ori ingrasa`:]•

Dragostea e indiferenta celui de lânga tine,,,

Si ne lasam purtati de vaL.TOtuL e absolut normal`

iubeam Sa tE ADOR... acum` iubesc` Sa tE OMOR`!

Bog girls don't cry...

Ce a fost odata nu maI poate fii. visele pierdute nu pot reVenii`!•

? Nu ma cunosti dar stii cine sunt.Iti faci treaba si pleci fluierand ca si cum nimic nu s`ar fi intamplat. Meriti un oscar pentru cum ai jucat!

Siii am terminat ko fazele nasoalee K m.am saturat PROMIT![stii cine cunoajte si cine s simteee ]

Multe amintiri Ce`atunci cand sunt trist Ma fac sa zambesc Desi de multe ori Refuz sa cred ca iubesc.

Ma Exprim Ca Sa Intelegi Mesajul __Eo Nu`s Mata Ca Sa`mi Cenzurezi In Fata Limbaju!

Asa ca ia'ma de mana... spune'mi unde am gresit! Si-am sa incerc sa ma schimb.PROMIT!
[ nu`s ][ wave` ]niciodata nu e prea tarziu`! toate trebuie` sa le`ncerci, incearca`le pe viu! cand toti prefacutii se prefac k` stiu. ridica doar degetu` mijlociu`?
Am invatat ca nu conteaza CE ai in viata, ci pe CINE ai... Iubeste-ma cand o merit cel mai putin...Atunci am nevoie cel mai mult!

Sunt perfect sanatoasa…mi-au spus vocile.
-Stii rutina… Tu imi scrii mesaj…si eu il ignor.
-Care e culmea smecheriei? Sa-ti pui statusuri de fata fitoasa…
-Aproximativ 95% din sfaturile pe care le primesc nu au nici o valoare, dar se merita sa le aud pentru acel 5 la suta care merita toată atentia.
-Sunt o mica finete invidiata de multe zdrente.
-Macar eu pot tine dieta, tu nu!
-Poate ne casatorim pe mess
-Bai, sunt smechera, nu te pune cu mine!
-Am nevoie de tine…….te vreau…offline.
Unele dintre aceste statusuri pentru fete fitoase sunt chiar amuzante. Distractie placuta!