| Baie1eL a întrebat:

Imi Dati Si Mie Un Emulator Ps2 SI Daca Se Poate Si Cum Il Folosesc Ca Sa Emulez Jocul Naruto Ultimate Ninja 3?
Dau 10 Funditze+10Voturi

2 răspunsuri:
| Serioscoaielasanumele a răspuns:

Pcsx2 il descarci de pe google apoi daca iti cere trebuie sa cauti (tot pe google) bios pentru el (daca iti cere biosul) si il bagi in c in ceti cere acolo cauti si u bios pcsx2 si dupa aia il pornesti dai sus in stanga la boot cd/DvD bagi imaginea (ai nevoie de un joc de playstation 2) cu imagine iso si te joci. BAFTA

| aL3XaNdRu_3518 a răspuns:

Ps2x este bun, doar dai sus dai chose alegi isoul si gata