| Grama_Ovi_2000 a întrebat:

Buna!
Imi puteti spune niste jocuri cu masini (cat mai realistice/roleplay)
Procesor Intel core i3, 8 GB ram, placa video integrata Intel HD Graphics 3000
Va rog daca stiti jocuri care sa mearga perfect scrieti.dau fundabig grin
apropo daca stiti spuneti-mi si jocuri reallife/roleplay la care sa mearga steeringwheel genius Twinwheelwheel

1 răspuns:
| m1hai3 a răspuns:

Cine se inregistreaza pe rgp3.b-zone.ro cu refferal id 968 primeste bonusuri de la cont premium si euro pe clienti la iteme dota, gifturi si skinuri legendare pe lol, bani in joc+sansa garantata in factiuni. Am 12 referalli, la 25 organizez tombola filmata prin random.org si ofer un skin legendar la alegere pe lol.

SAMP OLD BUT GOLD