| alin2000adi a întrebat:

Buna.Imi spuneti si mie niste jocuri de toate categoriile? Dau funda la cele mai bune.

Răspuns Câştigător
| robertmetin2 a răspuns:

La fotbal fifa sau pes la batai wrestling sau mortal kombat la impuscaturi counter strike 1.6 bestial sau call of duty cu razboinici good of war sau dantes inferno cu masini nfs carboon daca vrei cu soldati Medal of honor=medalia de onoare daca vrei cu case sims 2 sims 3 sims cu animale daca vrei asa online minecraft sau joc mmo si nu mai stiu metin2.ro sau private ori 4story.plz funda si sper ca te-a ajutat

1 răspuns:
| cypryan11 a răspuns:

Driver San Francisco
Assassin's Creed: Revelations
RAGE : Anarchy Edition
Batman Arkham City
X-Men: Destiny
Warhammer 40.000: Dawn of War II : Retribution
Cities XL 2012
Trapped Dead
Command & Conquer: Red Alert 3
Need for Speed: The Run
Cars 2
WRC 2: FIA World Rally Championship 2
fifa 2012
pes 2012